Пемза
01.02.16
0
Пемза - світлозабарвлене надзвичайно високопористе (пухирчасте, пінисте) природне вулканічне скло. Утворюється в результаті такого швидкого затвердіння ріолітової, рідше дацитової або трахітової лави, що мінерали не встигають викристалізуватися з розплаву.
Кремінь
Статті
01.02.16
0
Кремінь - однорідна щільна гірська порода, що складається з кремнезему (халцедону) скритокристалічної структури та мікроскопічних зерен кварцу з домішкою карбонатів, глинистих речовин та органічних залишків.
Гранат
Статті
01.02.16
0
За складом розрізняють шість видів граната: вогненно-червоний піроп, жовтуватий або зеленуватий гросуляр, помаранчевий спессартин, прозорий крейдуватий, пурпуровий або фіолетово-червоний альмандин, смарагдово-зелений уваровит, зелений, буро-червоний або чорний.
Наждак
Статті
01.02.16
0
Наждак - дрібнозерниста гірська порода чорного та чорно-зеленого кольору, що містить у значній кількості твердий мінерал корунд, що використовується як абразивний матеріал.
Природний корунд
Статті
01.02.16
0
Корунд є природним мінералом, що складається з кристалічного окису алюмінію (Аl2Oз). У природі у чистому вигляді зустрічається рідко. Кристали корунду містять до 90% окису алюмінію.
Природний алмаз
Статті
01.02.16
0
Алмаз - найтвердіший мінерал, що зустрічається в природі і дорогоцінний камінь, що складається з одного елемента. Назва, можливо, походить від грецького "адамас" (непереможний, непереборний) або від арабського "ал-мас" (перське "елма") - дуже тверда.
Природні абразивні матеріали
Статті
01.02.16
0
Абразивні властивості каменю використовуються людством з давніх-давен. Видобуток абразивних мінералів був предметом гірських промислів.
Історія шліфування та абразивного інструменту
Статті
01.02.16
1
Історія шліфування починається ще у кам'яному віці. Період «неоліту» з'явився часом початку розвитку технологій обробки каменю, кістки та роги. Близько восьми тисяч років тому люди освоїли техніку пиляння, свердління та шліфування.
Ми завжди раді Вам допомогти!
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Відправити запит
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.