Cпівробітництво

ДОВІРА КЛІЄНТІВ-НАШ ПРІОРИТЕТ

Ми професійно допомагаємо клієнтам вирішувати виробничі завдання закупівлі інструменту найзручнішим та найефективнішим способом.

Використовуючи багаторічний досвід, технічну підготовку та знання галузі, ми прагнемо залучити якомога більше клієнтів та стати для них Постачальником №1, пропонуючи комплексні рішення для надійного та безпечного ведення виробничих процесів та вибудовуючи довгострокові, засновані на довірі взаємовигідні відносини.

цифри довіри

Факти про «ТД «Александр», які допоможуть Вам прийняти виважене
рішення про співпрацю

35%

Ринку абразивного
інструменту

Для Вас це означає, що Ви працюватимете з компанією-лідером ринку, галузевим експертом, здатним вирішувати завдання будь-якого рівня складності та виконувати свої зобов'язання щодо постачання.

>25

Років на ринку

27-річний унікальний досвід роботи на ринку абразивного інструменту гарантує Вам експертний рівень послуг та ефективність запропонованих рішень.

2000+

Клієнтів

Понад 2000 компаній – постійних клієнтів, серед яких провідні підприємства різних галузей – найкраще підтвердження надійності нашої компанії як постачальника та партнера.

>20

Експертів

Понад 20 фахівців, галузевих експертів та інженерів-технологів забезпечать оперативне опрацювання Ваших замовлень та підберуть найбільш ефективні та економічно виправдані рішення Ваших завдань.

30+

Поставщиків

Багаторічні партнерські та дилерські відносини з провідними галузевими виробниками інструменту гарантують Вам стабільну якість продукції, що поставляється, вигідні ціни та своєчасне виконання Ваших замовлень.

>15000

позициій на складі

Продуманий і постійно підтримуваний товарний запас, дозволяє оперативно та безперебійно виконувати Ваші замовлення за ходовими та стандартними позиціями, виключаючи можливість простою у роботі виробничого обладнання через відсутність необхідних витратних матеріалів

Задати питання, отримати консультацію чи індивідуальне опрацювання Вашої заявки можна за телефонами:

+38 (061) 228-13-01, +38 (050) 486-44-89

замовивши зворотній дзвінок або залишивши запит на сайті:

Ми завжди раді Вам допомогти!
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Відправити запит
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.