Про компанію

Боротися за довіру та здобути перемогу
ТД «Александр» – понад 25 років на ринку абразивних інструментів. За цей час компанія пройшла шлях від невеликої групи однодумців до великого підприємства, що динамічно розвивається, визнаного експерта і лідера галузі. Доскональне знання ринку, багаторічний досвід, високий рівень технічної підготовки фахівців, концентрація всієї команди ТД «Александр» на комплексному вирішенні завдань клієнтів дозволили завоювати довіру та розташування більш ніж 2000 компаній у різних сферах діяльності.
Наше Бачення:
Лідерство через довіру клієнтів на українському абразивному ринку.
Наша Стратегія:
Використовуючи багаторічний досвід, технічну підготовку та знання галузі, ми прагнемо залучити якнайбільше клієнтів і стати для них Постачальником № 1, пропонуючи комплексні рішення та вибудовуючи довгострокові, засновані на довірі, взаємовигідні відносини.
Позиціонування ТД «Александр»:

Постачальник №1 у Вашому особистому списку довіри

Чому нас обирають

Широкий асортимент

понад 15 000 найменувань в абразивах, алмазному інструменті та вогнетривкій продукції, понад 20 000 позицій - у металорізальному інструменті

Індивідуальний підхід

гарантує виконання Ваших замовлень різного обсягу та складності: від однієї одиниці до великої оптової партії, від звичайних складських позицій до складних нестандартних замовлень

Стабільна якість

та впевненість у справжності продукції підтверджують прямі поставки, сертифікати відповідності та гарантії провідних галузевих виробників

Комплексне постачання

широкого спектру інструменту забезпечить економію Вашого часу та коштів на пошук та закупівлю необхідної продукції

Технічне опрацювання

та супровід Ваших замовлень забезпечать ефективні рішення Ваших виробничих завдань будь-якого рівня складності

Конкурентоспроможні ціни

завдяки прямим поставкам та спеціальним умовам співпраці з виробниками, оптимізації витрат на логістику

Мінімальні терміни постачання

без обмежень щодо обсягу закупівлі – завдяки налагодженій системі логістики та спеціальним умовам співпраці з провідними транспортними компаніями

100% виконання зобов'язань

за постачанням гарантує Вам наша репутація надійного постачальника та довгострокову співпрацю з більш ніж 2000 клієнтів

місія

Ми професійно допомагаємо клієнтам
вирішувати виробничі завдання закупівлі інструмента
найзручнішим та економічно ефективним способом

1

Досвід та Експертність

27-річний унікальний досвід роботи на ринку абразивного інструменту, практичні знання та висока компетентність фахівців з продажу, наявність у штаті компанії галузевих експертів та інженерів-технологів – гарантує нашим клієнтам експертний рівень послуг та ефективність запропонованих рішень.

2

Репутація

За роки роботи, наша компанія зарекомендувала себе як сумлінний та відповідальний партнер для більш ніж 2000 підприємств. Найчастіше - це постійні клієнти, багато з яких співпрацюють з нами вже понад 15 років. Відповідальне ставлення до будь-яких потреб та завдань клієнтів, виконання взятих на себе зобов'язань дозволяє нам щодня підтверджувати репутацію надійного постачальника. Ми прагнемо стати для кожного клієнта надійним та довгостроковим партнером, оперативно реагуючи на поточні запити та гнучко адаптуючись до нових потреб наших клієнтів.

3

Розвиток

Наша компанія розвивається разом із ринком. Щоб надавати клієнтам найефективніші рішення, що відповідають сучасним вимогам виробництва, підтверджувати статус експерта та лідера галузі, ми постійно працюємо над розвитком асортименту, технічною базою, покращенням якості послуг, підвищуємо рівень підготовки фахівців.

4

Ефективність

Доскональне знання ринку, багаторічний досвід, високий рівень технічної підготовки фахівців, концентрація всієї команди ТД «Александр» на комплексному вирішенні завдань клієнтів дозволили завоювати довіру та розташування більш ніж 2000 компаній у різних сферах діяльності, стати визнаним експертом та лідером у своєму сегменті ринку. Ми орієнтовані на результат і завжди доводимо справу до кінця. Це гарантує нашим клієнтам ефективне вирішення їхніх виробничих завдань будь-якого рівня складності.

5

Командний дух

Наш професіоналізм, взаємна повага та підтримка, готовність розділяти корпоративні цілі та цінності – сприяють єднанню співробітників усередині компанії та, як наслідок, дозволяють вибудовувати взаємовигідні, засновані на довірі, довгострокові відносини з нашими клієнтами.

Цифри довіри

Факти про «ТД «Александр», які допоможуть Вам прийняти
виважене рішення про співпрацю

35%

Ринку абразивного
інструменту

Для Вас це означає, що Ви працюватимете з компанією-лідером ринку, галузевим експертом, здатним вирішувати завдання будь-якого рівня складності та виконувати свої зобов'язання щодо постачання.

>25

Років на ринку

27-річний унікальний досвід роботи на ринку абразивного інструменту гарантує Вам експертний рівень послуг та ефективність запропонованих рішень.

2000+

Клієнтів

Понад 2000 компаній – постійних клієнтів, серед яких провідні підприємства різних галузей – найкраще підтвердження надійності нашої компанії як постачальника та партнера.

>20

Експертів

Понад 20 фахівців, галузевих експертів та інженерів-технологів забезпечать оперативне опрацювання Ваших замовлень та підберуть найбільш ефективні та економічно виправдані рішення Ваших завдань.

30+

Постачальників

Багаторічні партнерські та дилерські відносини з провідними галузевими виробниками інструменту гарантують Вам стабільну якість продукції, що поставляється, вигідні ціни та своєчасне виконання Ваших замовлень.

>15000

позицій на складі

Продуманий і постійно підтримуваний товарний запас, дозволяє оперативно та безперебійно виконувати Ваші замовлення за ходовими та стандартними позиціями, виключаючи можливість простою у роботі виробничого обладнання через відсутність необхідних витратних матеріалів

Команда

Талант допоможе перемогти у грі.
Робота в команді та розум допоможуть виграти чемпіонат.

Майкл Джордан (Michael Jordan)

Отримати консультацію фахівця
Ми завжди раді Вам допомогти!
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Відправити запит
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.