Вплив властивостей абразивних матеріалів на ефективність абразивної обробки
02.02.16
34
Технічний прогрес у машинобудуванні характеризується швидко зростаючими вимогами до точності розмірів і геометричної форми деталей і якості їх поверхні, тому найбільшу актуальність набуває абразивна обробка деталей.
Універсалізація відрізних кіл
Наші публикації
02.02.16
0
До питання універсалізації відрізних кіл на бакелітовій зв'язці шляхом використання адаптивних наповнювачів
Відрізні кола: секрети якості
Наші публикації
02.02.16
0
Абразивне різання є одним з найбільш ефективних і доступних способів отримання заготовок необхідного розміру.
Пемза
Статті
01.02.16
0
Пемза - світлозабарвлене надзвичайно високопористе (пухирчасте, пінисте) природне вулканічне скло. Утворюється в результаті такого швидкого затвердіння ріолітової, рідше дацитової або трахітової лави, що мінерали не встигають викристалізуватися з розплаву.
Кремінь
Статті
01.02.16
0
Кремінь - однорідна щільна гірська порода, що складається з кремнезему (халцедону) скритокристалічної структури та мікроскопічних зерен кварцу з домішкою карбонатів, глинистих речовин та органічних залишків.
Гранат
Статті
01.02.16
0
За складом розрізняють шість видів граната: вогненно-червоний піроп, жовтуватий або зеленуватий гросуляр, помаранчевий спессартин, прозорий крейдуватий, пурпуровий або фіолетово-червоний альмандин, смарагдово-зелений уваровит, зелений, буро-червоний або чорний.
Наждак
Статті
01.02.16
0
Наждак - дрібнозерниста гірська порода чорного та чорно-зеленого кольору, що містить у значній кількості твердий мінерал корунд, що використовується як абразивний матеріал.
Природний корунд
Статті
01.02.16
0
Корунд є природним мінералом, що складається з кристалічного окису алюмінію (Аl2Oз). У природі у чистому вигляді зустрічається рідко. Кристали корунду містять до 90% окису алюмінію.
Природний алмаз
Статті
01.02.16
0
Алмаз - найтвердіший мінерал, що зустрічається в природі і дорогоцінний камінь, що складається з одного елемента. Назва, можливо, походить від грецького "адамас" (непереможний, непереборний) або від арабського "ал-мас" (перське "елма") - дуже тверда.
Ми завжди раді Вам допомогти!
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Відправити запит
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.